BLISKO Z TOBĄ CHCĘ BYĆ

EMOTOPIC WSPIERA RODZICIELSTWO BLISKOŚCI

ZBIERANIE ZGŁOSZEŃ ZOSTAŁO ZAKOŃCZONE

Lista laureatów

Ewa M., Milanówek

Karolina K., Suprasl

Anita W., Bydgoszcz

Barbara S., Cedry Wielkie

Adrianna P., Poznań

Kamila K., Cewice

Karolina R., Waśniów

Klaudia O., Kraków

Iwona P., Piątnica

Aldona G., Pęczniew

Agnieszka S., Olkusz

Mariola k., Białystok

Urszula L., Wieruszów

Edyta J., Marki

Ania N., Jastrzębie Zdrój

Alicja G., Olsztyn

Małgorzata W., Białystok

Martyna W., Izbica Kujawska

Katarzyna K., Jasło

Katarzyna P., Ruchocice

Joanna J., Kraków

Sabina K., Krakow

Halina G., Prabuty

WIESŁAWA W., POLSKA NOWA WIEŚ

Dorota F., Wrocław

Anna F., Słupsk

Paulina G., Błaszki

Agnieszka C., Prudnik

Daria A., Kolno

Alicja J., Świętochłowice

Kinga K., Gorzów Wielkopolski

Katarzyna S., Ostrołęka

KRYSTYNA J., CZEWUJEWO

Paulina C., Łubnice

Natalia M., Poznań

Anna T., Żyrardów

Karolina S., Warszawa

Anna A., ustrzyki dolne

Joanna S., Toruń

Anna K., Daleszyce

Katarzyna Z., Rzeszów

Grażyna K., Szczecin

Natalia S., Bielsko-Biała

Sylwia P., KRAKÓW

Judyta Z., Rybnik

Sylwia K., Tuchola

Monika U., Przeworsk

Aneta K., Zabrze

Dgmara K., Strzelce

Katarzyna J., Terespol


PROGRAM PIELĘGNACJI SKÓRY SUCHEJ I ATOPOWEJ

packshoty

Program pielęgnacji skóry suchej i atopowej

EMOTOPIC to specjalistyczna emolientowa seria dermokosmetyków przeznaczona do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej, okresowo przesuszonej, skłonnej do łuszczenia, świądu i podrażnień, a także dla skóry z atopowym zapaleniem (AZS).

Formuły opracowane zostały przez dermatologów dziecięcych oraz naukowców z Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris.

POZNAJ PRODUKTY EMOTOPIC

Preparat 3 w 1 Intensywnie natłuszczający do ciała

WSKAZANIA:

Polecany do codziennej pielęgnacji skóry chronicznie suchej i atopowej. Rekomendowany przy dolegliwościach skóry suchej i różnych postaciach egzemy: atopowej, kontaktowej, alergicznej, łuszczycy, a także dla skóry z nasilającym się świądem. Bez ograniczeń wiekowych. Zalecany jako preparat pielęgnacyjny u pacjentów w trakcie i po zakończonym leczeniu dermatologicznym, np. podczas miejscowej terapii sterydowej, w celu zapobiegania nawrotom nadmiernej suchości i AZS.

Sprawdź na EMOTOPIC.pl

Fizjologiczny szampon nawilżający w piance

WSKAZANIA:

Polecany do codziennego mycia wrażliwej, suchej i skłonnej do podrażnień skóry głowy dzieci od 1. dnia życia. Rekomendowany do stosowania przy nasilonej suchości i towarzyszącym świądzie skóry głowy dzieci i dorosłych oraz osób z atopowym zapaleniem skóry. Wyjątkowo łagodna receptura nie wywołuje szczypania oczu, a dzięki bąbelkowej formule uatrakcyjnia czas kąpieli.

Sprawdź na EMOTOPIC.pl

Emulsja do codziennej kąpieli

WSKAZANIA:

Polecana dla skóry wrażliwej, suchej, szorstkiej, z tendencją do swędzenia, podrażnień oraz rozwoju alergii kontaktowych. Do stosowania również profilaktycznie, dla zdrowej skóry, w celu zapobiegania suchości oraz zminimalizowania ryzyka powstawania, nasilenia i nawrotów objawów atopowego zapalenia skóry. Bez ograniczeń wiekowych. Nie wymaga stosowania dodatkowego środka myjącego.

Sprawdź na EMOTOPIC.pl

Kremowy żel myjący do codziennej pielęgnacji ciała pod prysznic

WSKAZANIA:

Delikatna niepieniąca się formuła, polecana do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej, przesuszonej, szorstkiej, ze skłonnością do podrażnień, świądu i pieczenia. Do stosowania również profilaktycznie, dla zdrowej skóry, w celu zapobiegania suchości oraz zminimalizowania ryzyka powstawania, nasilenia i nawrotów objawów atopowego zapalenia skóry. Bez ograniczeń wiekowych. Nie wymaga stosowania dodatkowego środka myjącego.

Sprawdź na EMOTOPIC.pl

Krem emolientowy kojąco- zmiękczający do ciała

WSKAZANIA:

Polecany do codziennej pielęgnacji i ochrony skóry suchej, wrażliwej i atopowej oraz skłonnej do podrażnień i reakcji alergicznych powstających w wyniku działania czynników zewnętrznych. Zalecany dla skóry przewlekle suchej, swędzącej, skłonnej do nadmiernego łuszczenia, rogowacenia oraz mikrouszkodzeń. Rekomendowany dla dzieci i dorosłych z atopowym zapaleniem skóry (AZS), wypryskiem atopowym, bez ograniczeń wiekowych. Wskazany w trakcie i po leczeniu farmakologicznym, jako preparat przyspieszający odnowę skóry między cyklami zewnętrznej terapii sterydowej.

Sprawdź na EMOTOPIC.pl

Specjalny krem natłuszczający do twarzy i ciała

WSKAZANIA:

Polecany do codziennej pielęgnacji i ochrony skóry suchej, wrażliwej i atopowej oraz skłonnej do podrażnień i reakcji alergicznych powstających w wyniku działania czynników zewnętrznych. Zalecany dla skóry przewlekle suchej, swędzącej, skłonnej do nadmiernego łuszczenia, rogowacenia oraz mikrouszkodzeń. Rekomendowany dla dzieci i dorosłych zatopowym zapaleniem skóry (AZS), wypryskiem atopowym, bez ograniczeń wiekowych. Wskazany w trakcie i po leczeniu farmakologicznym, jako preparat przyspieszający odnowę skóry między cyklami zewnętrznej terapii sterydowej.

Sprawdź na EMOTOPIC.pl

Emolientowy krem barierowy do twarzy i ciała

WSKAZANIA:

Polecany do codziennej pielęgnacji wrażliwej, suchej, bardzo suchej oraz skłonnej do podrażnień i reakcji alergicznych skóry twarzy i ciała. Zalecany również do ochrony skóry przed czynnikami zewnętrznymi (mróz, wiatr, suche powietrze, substancje drażniące), na skutek których skóra staje się szorstka, podrażniona, łatwo ulega mikrouszkodzeniom lub objawia się wypryskiem kontaktowym (w okolicach rąk, łokci, twarzy, kolan). Do stosowania również profilaktycznie, dla zdrowej skóry, w celu zapobiegania suchości oraz zminimalizowania ryzyka powstania, nasilenia i nawrotów objawów atopowego zapalenia skóry. Bez ograniczeń wiekowych.

Sprawdź na EMOTOPIC.pl

Balsam nawilżająco- natłuszczający do codziennej pielęgnacji ciała

WSKAZANIA:

Polecany do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej, suchej i bardzo suchej, z tendencją do przesuszenia naskórka, szorstkiej, z towarzyszącym świądem i wzmożoną reaktywnością na czynniki zewnętrzne. Do stosowania również profilaktycznie, dla zdrowej skóry, w celu zapobiegania suchości oraz zminimalizowania ryzyka nawrotu objawów i zaostrzeń atopowego zapalenia skóry. Bez ograniczeń wiekowych.

Sprawdź na EMOTOPIC.pl