Dzieci to mali odkrywcy,

dla których każdy dzień to wspaniała przygoda.
Chcesz sprawić, aby Twój maluch jeszcze chętniej odkrywał świat i z każdym dniem uczył się nowych rzeczy i doskonalił swoje umiejętności? Czytaj nasze porady, jak wspierać rozwój dziecka, rozmawiaj z ekspertami, testuj klocki LEGO® DUPLO®
i po prostu towarzysz swojemu dziecku
w tej niesamowitej przygodzie.

Dzieci kochają przedszkole!

Zarówno to, do którego chodzą codziennie na zajęcia, jak i to od LEGO DUPLO®, które właśnie miały okazję przetestować razem ze swoimi rodzicami. Dlaczego zestaw klocków stał się ich ulubioną zabawką?

Twoje dziecko wkrótce pójdzie do przedszkola? A może już postawiło swoje pierwsze kroki w przedszkolnej grupie i nadal jest tam trochę niepewne? Spokojnie, jest na to skuteczny sposób wypróbowany przez rodziców. Jaki? Zabawa zestawem klocków LEGO DUPLO® „Przedszkole”! Właśnie on został przetestowany przez 100 naszych użytkowników i ich pociechy.

Jak sprawić, by dziecko polubiło przedszkole?

Pierwszy dzień w przedszkolu to fascynujące, choć często niełatwe doświadczenie. Trzeba przecież rozstać się z mamą i tatą na kilka godzin i samemu radzić sobie z różnymi codziennymi czynnościami. Dla kilkulatka to nowość. Warto więc przygotować malucha do pierwszych kroków w przedszkolu i sprawić, by dzień, w którym dołączy on do grona dzielnych przedszkolaków, był pełen pozytywnych emocji i dobrych wspomnień. Co zatem zrobić, by malucha oswoić z nową sytuacją, która go czeka? Najlepiej sięgnąć po klocki klocków LEGO DUPLO®! Prawie połowa rodziców i ich pociech za najważniejszą cechę tej zabawki uznało możliwość odgrywania przedszkolnych scenek, a tym samym uczenie dziecka umiejętności, które musi umieć każdy mały przedszkolak. Samodzielne mycie rączek, korzystanie z toalety czy sprzątanie zabawek już nigdy nie będzie maluchom sprawiało trudności. Ponad 97% testerów uważa, że zabawa zestawem „Przedszkole” to dobry sposób, by zachęcić dziecko do chodzenia do przedszkola i prawie tyle samo rodziców przyznaje, że dzięki takiej zabawie ich pociechy z entuzjazmem chodziły do przedszkola, chciały tam wracać i chętnie rozmawiały o nim z rodzicami. Nic więc dziwnego, że wszystkie testujące osoby chciałyby, aby zestaw LEGO DUPLO® „Przedszkole” znalazł się w placówce, do której uczęszcza lub będzie uczęszczać ich dziecko.

Dlaczego rodzice i dzieci pokochali LEGO DUPLO® „Przedszkole”?

Co jeszcze tak bardzo urzekło rodziców w tym zestawie klocków? Testerzy zwróciłi uwagę na to, że LEGO DUPLO® „Przedszkole” pobudza kreatywność brzdąca. Dla rodziców nie bez znaczenia była także wysoka jakość wykonania klocków oraz to, że zestaw zachęcał do zabawy całą rodzinę. Co więcej, rodzice potwierdzają, że wspólną zabawą byli zachwyceni i rodzice, i ich pociechy, a zabawka została dobrze dopasowana do wieku maluchów (2–5 r. ż.). Maluchom do gustu przypadła natomiast bogata kolorystyka klocków, ich rozmiar, dobre dopasowanie do małych rączek, a także to, że łatwo je łączyć i rozdzielać. Nic więc dziwnego, że zdecydowana większość chciałaby wypróbować także inne zestawy LEGO DUPLO® z serii „Moje Miasto”, a wszyscy mali testerzy i ich rodzice z ręką na sercu polecają zestaw „Przedszkole” innym, bo: