Twoje dziecko uwielbia bawić się,
tworząc nowe historie?

Wybrane rodziny przetestowały zestawy
klocków Mega Bloks Storytelling
- czy warto je kupić?

Sprawdź opinie rodziców

Mamo, opowiedz mi bajkę…

Co najczęściej robisz, gdy słyszysz te słowa od swojej pociechy? Sięgasz po książkę lub audiobooka? To oczywiście dobry pomysł, ale jest jeszcze jeden, bardziej kreatywny sposób, by spełnić prośbę malca.

Mamo, opowiedz mi bajkę…

Choć bajka chyba większości z nas kojarzy się z czytaniem książki, oglądaniem filmu animowanego lub słuchaniem audiobooka, to warto czasem wyjść poza stereotypowe ramy i zrobić coś inaczej niż zwykle. Dlatego następnym razem, gdy brzdąc poprosi Cię o bajkę, sięgnij po… klocki! Tak, nie przesłyszałaś się! Zestawy Mega Bloks Storytelling pozwolą Wam do woli tworzyć kreatywne historie, których autorami będziecie Wy sami, a to, co przydarzy się bohaterom, będzie zależało wyłącznie od Was. Obejrzyj galerię i poznaj niezwykłe zestawy od Mega Bloks.

Podniebne Lotnisko
Podniebne Lotnisko
Małe zestawy tematyczne
Przygodowe ZOO
Przygodowe ZOO
Przygodowe ZOO
Małe zestawy tematyczne
Twoje dziecko fascynują samoloty i najchętniej całe dnie spędziłoby na lotnisku, patrząc, jak szybują w przestworza? Jeśli tak, po prostu… stwórzcie własny port lotniczy dzięki zestawowi Mega Bloks Storytelling – Odgrywanie historyjek „Podniebne lotnisko”. Wzbijcie się na wyżyny wyobraźni i zdobywajcie przestworza, korzystając z klocków i specjalnych elementów tematycznych oraz dużych paneli konstrukcyjnych. Bawcie się wysoko w chmurach i wymyślcie niezwykłe, podniebne historie.
To, co wydarzy się wysoko w chmurach, zależy tylko od Was. Posadźcie jednego ze swoich przyjaciół z zestawu za sterami wesołego samolotu, a drugiego za konsolą w wieży kontroli lotów i sami zdecydujcie, dokąd się wybiorą i jakie przygody ich tam spotkają. Otwórzcie wahadłowe drzwi, aby umożliwić swoim małym przyjaciołom dostarczenie na lotnisko pilnych przesyłek lub odebranie bagażu. Koniecznie sprawdźcie też, jakie tajemnice kryją się za specjalnymi tabliczkami z obrazkami. To lotnisko jest wprost idealne dla małych rączek, a co najważniejsze, możecie je przebudowywać bez końca, zgodnie z tworzoną historią
Twój brzdąc marzy o tym, by kiedyś założyć mundur i strzec obywateli przed groźnymi przestępcami? Niech zacznie ćwiczyć już teraz przy pomocy małych zestawów tematycznych Mega Bloks Storytelling. Zbudujcie posterunek policji i razem z przyjacielskim stróżem prawa zadbajcie o porządek w Waszym mieście. Czy uda się Wam złapać złodzieja, który ukradł babci torebkę? A może trzeba będzie skontrolować jakiegoś kierowcę? Jak pomóc pani, która zadzwoni zgłosić zaginięcie swojego ukochanego pieska? Dajcie się ponieść wyobraźni i nadajcie tym historiom własny bieg.
Twoja pociecha jest miłośnikiem zwierząt? Doskonale! Zabierz je więc na safari! Spokojnie, wcale nie musicie jechać na drugi koniec świata, ba!, nie musicie nawet wychodzić z domu. Wystarczy, że sięgniecie po zestaw Mega Bloks Storytelling – Odgrywanie historyjek „Przygodowego ZOO”.
Będziecie tu mogli przeżyć przygody pełne „dzikiej” radości z trzema uroczymi zwierzątkami z safari: zapominalskiego słonia, groźnego tygrysa i psotnej małpki. Każde zwierzątko w zestawie ma własne miejsce do zabawy. Możesz pokręcić się w małpiarni, z pluskiem zjechać rzeką ze słonikiem lub otworzyć drzwi wybiegu dla tygrysów i poszukać tam swojego pasiastego przyjaciela! A może odważycie się wpuścić wszystkie zwierzątka na jeden wybieg? Co się wtedy stanie? Czy uda im się zaprzyjaźnić ze sobą? To zależy tylko od Was!
Gdy skończycie zwiedzać ZOO, zabierzcie zwierzaki na szaloną wyprawę – przedostańcie się na drugą stronę wodospadu i poczujcie się jak w prawdziwej dżungli. Tylko bądźcie ostrożni! Wśród dzikiej przyrody może czaić się wiele niebezpieczeństw. Z odważnymi zwierzakami na pewno jednak sobie z nimi poradzicie!
Jeśli Twoje dziecko kocha zwierzęta i marzy o tym, by im pomagać, koniecznie zbudujcie swoją klinikę weterynaryjną razem z małym zestawem tematycznym Mega Bloks Storytelling. Pomóżcie troskliwemu weterynarzowi przeprowadzić badania i sprawdźcie, jak czują się czworonożni pacjenci, którzy Was odwiedzą. Co im dolega? Jakie lekarstwa przepisać i czy pupile szybko wrócą do zdrowia? O tym decydujecie już Wy!