Konkurs

Moment kiedy dowiedzieliście się, że zostaniecie rodzicami na pewno był dla Was szczególny. Co wtedy myśleliście, jak się czuliście? Podzielcie się swoimi uczuciami. Co czułaś Ty jako mama, co czuł on jako tata.
Weź udział w naszych konkursach,
zdobywaj nagrody dla całej Twojej rodziny!

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń w trzech przeprowadzonych konkursach wyłonimy nagrodę TOP! Wyjątkową sesję okładkową do magazynu "Twoje Dziecko"
Pomóżcie młodym rodzicom odnaleźć się w nowej roli! Jak najlepiej pielęgnować skórę Waszego malucha z NIVEA Baby. Podzielcie się jedną poradą, która z Waszego punktu widzenia przyda się początkującym mamusiom i tatusiom.

Uzupełnij swoje dane:

Administratorem danych osobowych jest Edipresse ul. Wiejska 19, 00-480 Warszawa. Dane wykorzystywane będą w celu zapewnienia użytkownikom funkcjonalności udostępnianych przez portal, a także w celach statystycznych oraz w przypadku wyrażenia odrębnej zgody, w celach przesyłania informacji handlowych. Każdy użytkownik ma zapewnione prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne.