10 sposobów na to, jak ułatwić sobie każdy dzień z Velvet Baby

Czy wiesz, że chusteczki nawilżane świetnie sprawdzą się nie tylko do oczyszczania pupy dziecka? Poznaj 10 zastosowań chusteczek nawilżanych, dzięki którym każdy twój dzień będzie o wiele łatwiejszy.

Zazwyczaj każdy przedmiot ma swoje przeznaczenie: płyn do demakijażu służy do zmycia make-upu, żel antybakteryjny – do „umycia” rąk, a chusteczki nawilżane – do oczyszczania pupy dziecka. A co jeśli płyn do demakijażu zabraknie, a żel antybakteryjny się skończy? Wystarczy pomyśleć nieszablonowo i użyć… chusteczek nawilżanych! Oto 10 zastosowań tego produktu, który uratuje cię z niejednej opresji!

Do czego można użyć chusteczek nawilżanych?

1. Do demakijażu. Jeśli właśnie chciałaś zmyć make-up i zorientowałaś się, że ostatnią kroplę płynu do demakijażu z trudem wycisnęłaś z opakowania wczoraj wieczorem, nie oznacza to wcale, że czeka cię noc w pełnym make-upie. Wystarczy, że sięgniesz po chusteczki nawilżane Velvet Baby, które są tak delikatne, że bez obaw możesz zmyć nimi makijaż.

2. Zamiast papieru toaletowego. Jeśli w toalecie zorientowałaś się, że papier właśnie się skończył, nie panikuj. Sięgnij po chusteczki nawilżane, które z powodzeniem zastąpią papier.

3. Do czyszczenia pulpitu w samochodzie. Wsiadasz do samochodu, a tam na desce rozdzielczej tłuste plamy po małych dziecięcych paluszkach albo okruchy po ulubionych ciasteczkach brzdąca? Spokojnie! Przy użyciu chusteczek nawilżanych wnętrze twojego samochodu będzie lśniło czystością w zaledwie kilka sekund!

4. Do czyszczenia mebli. Twój brzdąc odkrywa w sobie pasję malarską, w związku z tym wszystkie meble, podłoga i ściany noszą na sobie oznaki jego radosnej twórczości? Możesz być pewna, że nic nie czyście śladów po kredkach, pastelach czy długopisie tak dobrze jak chusteczki nawilżane.

5. Do czyszczenia kanapy z sierści zwierząt. Chusteczki nawilżane świetnie usuwają sierść zwierząt z tapicerki, ubrań i dywanów.

6. Do usuwania plam po antyperspirancie. Jeśli na twoim ubraniu pojawiły się nieładne białe ślady po antyperspirancie, nie musisz od razu nastawiać prania. Wystarczy, że przetrzesz te miejsca chusteczką nawilżaną.

7. Do wytarcia stołu. Jecie rodzinny obiad na mieście albo wybraliście się na lody? Świetnie! Jeśli stolik, przy którym chcecie usiąść, nosi na sobie ślady konsumpcji po poprzednikach, a nikogo z obsługi nie ma w zasięgu wzroku, możesz przetrzeć stolik i krzesełka chusteczką nawilżaną.

8. Do czyszczenia butów. Jeśli na twoich butach pojawiły się brzydkie plamy z błota lub zimą z soli, a ty nie masz czasu lub możliwości, by porządnie je umyć i wypastować, sięgnij po chusteczki nawilżane. Nie tylko skutecznie usuną plamy, lecz także nawilżą i nabłyszczą skórzane obuwie.

9. Do czyszczenia szyb samochodowych. Czego nie lubimy prawie tak samo bardzo jak skrobania szyb samochodu zimą podczas mrozów? Oczywiście tego, gdy z naszego pięknie wypucowanego auta, które dopiero co wyjechało z myjni, jakiś ptak postanowił urządzić sobie toaletę… Z tym czasem nie radzi sobie nawet samochodowy płyn do spryskiwaczy, za to chusteczki nawilżane są niezawodne.

10. Do wytarcia rąk. Jeśli wybieracie się na piknik na łonie natury lub wycieczkę za miasto, nie zapomnij zabrać ze sobą chusteczek nawilżanych. Świetnie sprawdzą się do „umycia” rąk z brudu i kurzy – niezastąpione zwłaszcza, gdy nie macie gdzie umyć rąk przed jedzeniem.


Nowe chusteczki nawilżane Velvet BABY

- w trosce o delikatną i wrażliwą skórę niemowląt

Dostępne w 2 wariantach:

Velvet BABY Pure

  • hipoalergiczne i bezzapachowe
  • z naturalnym wyciągiem z aloesu
  • oczyszczają delikatnie jak woda

Velvet BABY Sensitive

  • hipoalergiczne, z pantenolem, o łagodnym zapachu
  • z naturalnym wyciągiem z aloesu i rumianku
  • łagodzą i nawilżają