7 rzeczy, które potrafi tylko mama

Zostając mamą, zyskujesz supermoce, których nie miałaś wcześniej.

Poznaj 7 rzeczy, które potrafi tylko mama:

1. Masz 6 zmysł. Sama do końca nie potrafisz wytłumaczyć, jak to się dzieje, ale zawsze doskonale wiesz, gdzie jest twoje dziecko i co robi, nawet jeśli na chwilę stracisz je z pola widzenia. Potrafisz przewidzieć, że maluch za chwilę wyleje na siebie cała zawartość talerza z zupką, że zaraz się przewróci itp., i w porę reagujesz.

2. Regenerujesz się ekspresowo. Kiedyś wydawało ci się, że po nieprzespanej nocy absolutnie nie można funkcjonować, a poranne picie kawy było prawdziwym długim rytuałem. Od kiedy zostałaś mamą, nie możesz się doczekać ranka, aby znów zobaczyć słodki uśmiech swojej pociechy. Wystarczy ci krótka drzemka i szybka kawa, aby zregenerować siły i znów mieć mnóstwo energii do zabawy z maluszkiem.

3. Jesteś oazą spokoju i cierpliwości. Nieposprzątane zabawki, plama z zupki na nowym ubranku maluszka, a może brzdąc cały wymalowany twoimi kosmetykami? Takie „drobiazgi” nie są w stanie wyprowadzić cię z równowagi. Zabawki posprzątacie raz dwa z maluchem, mając przy tym mnóstwo zabawy, na plamy na ubraniach masz przecież swoje tajne i niezawodne sposoby, a pierwsze próby wykonania makijażu usuniesz przecież szybko za pomocą chusteczek nawilżanych.

4. Twój całus ma uzdrawiającą moc. Stłuczone kolano, palec przytrzaśnięty drzwiami, a może oko zatarte piaskiem z piaskownicy? Ty, mama, masz przecież lek na wszystkie dolegliwości, a twój całus sprawia, że ból znika natychmiast.

5. Jesteś perfekcyjną organizatorką. Zanim w twoim życiu pojawiło się dziecko, wydawało ci się z pewnością, że masz dużo rzeczy do zrobienia i mało czasu. Teraz, gdy zostałaś mamą, obowiązków z pewnością ci przybyło, jednak ty radzisz dobie z nimi jeszcze lepiej niż poprzednio! Mamy mają niesamowitą zdolność organizowania czasu, dlatego bez problemu w ciągu dnia potrafią zrobić wszystko, co komuś bez tej supermocy zajęło by znacznie więcej czasu, a w dodatku znaleźć chwilę dla rodziny.

6. Czytasz w myślach. Zanim jeszcze maluszek zakwili, ty już wiesz, że jest głodny, zanim zdąży wskazać palcem, ty już wiesz, którą zabawką chciałoby się właśnie teraz pobawić, zanim zdąży cokolwiek powiedzieć, ty wiesz, co ma ochotę zjeść na podwieczorek. To nie magia, to po prostu niezawodny instynkt mamy.

7. Kochasz bezgranicznie. O tym, co to znaczy kochać nie z jakiegoś powodu, ale pomimo wszystko, zawsze i bezgranicznie, wie tylko mama.

Chyba nie wątpisz już, że jesteś Supermamą?


Nowe chusteczki nawilżane Velvet BABY

- w trosce o delikatną i wrażliwą skórę niemowląt

Dostępne w 2 wariantach:

Velvet BABY Pure

  • hipoalergiczne i bezzapachowe
  • z naturalnym wyciągiem z aloesu
  • oczyszczają delikatnie jak woda

Velvet BABY Sensitive

  • hipoalergiczne, z pantenolem, o łagodnym zapachu
  • z naturalnym wyciągiem z aloesu i rumianku
  • łagodzą i nawilżają